Forum skuterowego klubu z Opalenicy. Opalenica Riders.

Forum skuterowe. Opalenica Riders

Ogłoszenie

Nowe forum rusza !! Prosimy o rejestracje !! Zainteresowani dolaczeniem do klubu prosimy o pisanie podan w dziale POWITALNIA !!

#1 2011-03-26 23:49:58

 Perzyk

Zbanowany

6639995
Skąd: Opalenica
Zarejestrowany: 2011-03-26
Posty: 28
Punktów :   

Zico Simpli LC by Perzyk

Witam, na moim małym projekcie .

http://www.polskajazda.pl/foto/foto-zoom/PerzykDSC00075.JPG

Simpli kupiony w 2009 jakoś w środek zimy .Przebieg to coś koło 5tysięcy km . Bardzo dobrze sie sprawuje , jedyne co mnie czasem denerwuje to mały kufer .Uwielbiam nim jeździć Szczególnie jak jest ciepły dzionek .. Świetna sprawa !Z czasem zaczeło mnie irytować te jego słabniecie przy przyspieszeniu , od tego się zrodził mój pomysł na LC! Ale pojeździłem sobie jeszcze na Ac z pół roku. Potem ruszyłem do pracy z LC.



Tuning ? hmmm :

- Metrakit Hand Made>>>Yasuni R>>>Yasuni Z
- Przerobiony na LC, cylinder od roxany z portingiem by Simi
- Malossi Multivar
- Przeciwtalerz Malossi
- Pasek Malossi Kevlar

- Termometr Stage6
- Manteki Revo
- Wyłagodzone nadkole
- Czerwone postojówki oraz neony
- Rejestracja bez błotnika
- nowa opona
- ryfle

Co chcę zrobić z czasem? :
- sprzęgło tec evo
- dzwon (tutaj zobaczymy na co pieniądze pozwolą)


(narazie tyle pamiętam , jak coś się przypomni , napewno dopisze)

Ciężko było przerobić na LC ?

Czy ciężko ? heh .. Lubie bawić się w takie rzeczy. Było ciężko ciągle coś nie pasowało a to chłodnica a to nadkole przednia. Zakładamy cylinder pompka oleju haczy to trzeba byłą ją odłączyć. Po złożeniu odpalam. Nie działają światła. Przejechałem się i ni z tą ni zowąd zgasł nie chciał odpalić ciągle się zacinał. Co najgorsze grzał się. Przebolałem jakoś sezon 2010 ale podczas zimy powiedziałem nie nie może tak być. Kupiłem termometr Stage6, manetki Revo, chłodnice od Malaguti F12, pompkę oleju głowicę z wejściami na ciecz, gaźnik Dellorto 12mm z wejściami na ciecz, i inne pierdołki mam nadzeję że sezon 2011 minie bezawaryjnie

Ostatnio edytowany przez Perzyk (2011-03-26 23:52:08)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plhosting zdjęć bullmastiff opinie forum fishingsuperstars